DETEKTORY PŘENOSNÉ


Ochranné fólie laku
Keramická ochrana laku a fólie
Antiradary a detektory
Detektory

KTERÝ ANTIRADAR JE NEJLEPŠÍ A JAK VYBRAT TEN SPRÁVNÝ

PŘENOSNÝ ANTIRADAR VS. ANTIRADAR INSTALOVANÝ NAPEVNO

Funkce přenosných antiradarů (radarových detektorů) je v principu stejná, jako těch napevno instalovaných. Oba dva typy slouží k tomu, abyste byli s dostatečným předstihem informováni o měření rychlosti. Hlavním rozdílem je tedy to, jak jsou ve voze instalovány, liší se ale mnoha další- mi aspekty.

PŘENOSNÉ PASIVNÍ ANTIRADARY

(přenosné radarové detektory GENEVO MAX) jsou v ČR 100% legální, napájejí se převážně z cigaretové zásuvky ve vozidle, nebo skrytým kabelem pro pevnou montáž a snadno je můžete přenést do jiného auta.

Jsou tedy ideální pro případy, kdy chcete detektor používat ve více autech. Jak vybrat ten správ- ný pro vás se dozvíte v tabulce níže.
Na skle montované přenosné antiradary však nefungují plošně ve všech vozidlech, nerozumí si totiž s tzv. pokovenými okny, kterými jsou vybaveny některá vozidla. Také pro tyto případy jsou zde napevno instalované antiradary.

ABSOLUTNÍ ŠPIČKA MEZI PŘENOSNÝMI DETEKTORY
Dlouho očekávaný a do detailu propracovaný detektor GENEVO MAX je zde. S kompletně inovovaným radarovým modulem, přepracovaným laserovým senzorem a výkonějším procesorem je v moderním designu nekompromisním lídrem na trhu radarových detektorů.

MAXIMÁLNÍ KOMFORT NA CESTÁCH

Perfektní úroveň detekce radarů jak v Česku, tak i v cizině zaručuje bezpečnou jízdu. A spolu s vyladěným softwarem a vyspělou filtrací falešných poplachů GENEVO MAX zbytečně neruší, ale spolehlivě slouží. Díky intuitivnímu ovládání gesty pak nemusíte ani spustit oči z vozovky.

100% FUNKČNÍ A 100% LEGÁLNÍ

Pokud pasivní antiradar neboli detektor uživatele o měření pouze informuje a výsledek měření neovlivňuje, je jeho použití v České republice zcela legální. Pro ostatní země nabízí GENEVO MAX tzv. RDD imunitu a „legalizační funkci“, která umožní používání úplně kdekoliv.

SKVĚLÝ DNES A PŘIPRAVENÝ NA BUDOUCNOST


Pravidelné měsíční aktualizace přidávají do detektoru GPS lokace nových míst s pevnými radary v rámci celé EU a rozšiřují jeho schopnost detekovat nejnovější radarové technologie. Aktualizace jsou vytvářeny za pomoci umělé inteligence, která ve vývojovém oddělení GENEVO průběžně zpracovává data od testerů a partnerů z celého světa.

MAXIMÁLNÍ VÝKON

Čistý a atraktivní vzhled skvěle pasuje do interié- rů moderních vozidel. Každá část detektoru byla promyšlena do posledního detailu. Variabilní magnetický držák lze jednoduše nasadit vertikál- ně i horizontálně, novinkou je i vícebarevný OLED displej s automatickou regulací jasu či integrovaný výstup pro sluchátka.