OCHRANA LAKU A FÓLIE


Ochranné fólie laku
Keramická ochrana laku a fólie
Antiradary a detektory
Detektory

ZÍSKEJTE HYDROFOBNÍ OCHRANU S KERAMICKÝM POVLAKEM XPEL FUSION PLUS

Od lídrů v oboru samoregeneračního ochranného filmu laku přichází FUSION PLUSTM, keramický povlak, na který se můžete spolehnout. Keramický povlak FUSION PLUSTM, který byl vyvinut speciálně pro použití s PPF (ochranný film laku) a lakovanými povrchy, nabízí bezkonkurenční lesk, vynikající hydrofobní ochranu a lepší odolnost proti poškrábání už od první aplikace.

FUSION PLUSTM Paint & PPF je flexibilní a tenký 9H keramický povlak, který byl záměrně vyvinut pro použití s PPF (ochranný film laku) a lakovanými povrchy. Keramický povlak FUSION PLUSTM nabízí bezkonkurenční lesk, vynikající hydrofobní ochranu a lepší odolnost proti poškrábání při použití jedné vrstvy.

Umožňuje daleko snažší údržbu vozidla a to ihned po aplikaci, Kromě Hydrofóbní vrstvy, která umožňuje lepší odvod vody, snižuje usazovaní hmyzu,

Díky hladkému, ultra lesklému, nelepivému povrchu keramického nátěru FUSION PLUS naneseném na povrch, bude Vaše auto vypadat skvěle. To také přinese méně časté mytí, leštění a tím ušetřené peníze. Šetřete svůj čas a užívejte si toho, co FUSION PLUS  na Vašem autě nabízí.